logo
  • vtem skitter

    GALA TINERETULUI SIBIAN - 2018

    Gala Tineretului Sibian 2018 Un numar de 20 de organizații din județul Sibiu au depus 43 de aplicații pentru următoarele categorii care au fost juri…

Oferta  2019

AFIS SOC CA TEATRU

 

SELECȚIE PARTICIPANȚI

TABĂRA NAȚIONALĂ „JOCUL CA TEATRU” - Ediția a VIII-a – 2019

C.A.T. RÂU SADULUI, seria 12-18 august 2019

Organizator: Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu

Promotori: As.Dram Center 07, As. Internationala de Tineret Become

Participanti/ Beneficiari 90/74 directi

Scop: dezvoltarea individuala, a abilitatilor de comunicare si dezvoltare personala a 73 tineri participanti din toata tara

Obiective:

1. Dezvoltarea abilitaţilor de comunicare, a personalitatii unui numar de 73 tineri implicati in activitatile de educatie nonformala folosind tehnicile de arta dramatica in timp de 6 zile pline.

2. Implicarea unui numar de 73 tineri in realizarea de produse ale atelierelor: blogul taberei, materiale viodeo, scenariu dramatic, jurnalul taberei.

 

Proiect finanțat de Ministerul Tineretului și Sportului în cadrul Programului- Tabere Nationale pentru copii si tineri organizate in centrele de agrement pentru tineret

Nr.

Nume si prenume

Judet

1

STANCU CIPRIAN-VALERIU

BZ / R

2

DOROBANTU MARIA

B / U

3

DOROBANȚU IOANA

B / U

4

RUS ALEXANDRU-IOAN

SB / U

5

MARANDIUC ALEXIA

BT / U

6

HUDIȘTEAN PAULA

BT / U

7

BRADU ANDREEA

BT / U

8

ROBU PAULA

BT / U

9

BÎRZĂ ADELINA GEORGIANA

OT / U

10

DIACONEASA FLORENȚA ELIS.

OT / U

11

POPESCU ANDRA DANIELA

OT / U

12

MUNTEAN IULIA MARIA

OT / U

13

NEAGU BIANCA RUXANDRA

B / U

14

STOICA MARINA

VL / R

15

HOARA BOGDAN IULIAN

VL / R

16

GEACĂR ȘTEFANIA-MĂDĂLINA

VL / R

17

HAMPU ȘTEFAN-IOAN

SB / U

18

TODORA IONUȚ-ANDREI

VL / R

19

PREDUȘEL DANIEL VASILE

VL / R

20

BRÎNARU ALEXIA-GABRIELA

VL / R

21

STOICA DANIELA

VL / R

22

CALOTESCU MARIA-MELANIA

VL / R

 

 

Nr.

Nume si prenume

Judet

23

PĂUN ANDREI-GABRIEL

VL / R

24

VERESS BENEDETTA ROBERTA

CJ / U

25

BĂLĂNUȚĂ GIULIA-MIHAELA

TL / U

26

ALECSIEV VLAD-FLORIAN

TL /U

27

ACCELEREANU RAREȘ-VALENTIN

TL / U

28

SÎRMĂ ANDREEA-CRISTINA

TL / U

29

SÎRBU NICOLETA-TEODORA

TL / U

30

CONȚULOF CRISTINA-ELENA

TL / U

31

BORTOȘ ANA-MARIA

TL / U

32

IONESCU DRAGOȘ-IONUȚ

AG / U

33

CEPARU IOANA-ANTONIA

B / U

34

PĂNOIU LUANA MIHAELA

SB / U

35

CĂLIN SERGIU-IONUȚ

IL / R

36

BADEA ALINA-LUISA

IL / U

37

DINU MARIA-ARIANA

BZ / U

38

ENACHE ANDRADA

BZ / U

39

COJANU ANDREI CĂTĂLIN

BZ / R

40

PALCU TEODORA DANIELA

SB / U

41

DRAȘOVEAN NICOLETA-ALEXANDRA

SB / R

42

KADAR BEATRICE MARIA

SB / R

43

ALEXANDRU ALINA ELENA

BZ / U

44

VASILESCU CRISTINA MIHAELA

AG / U

45

STĂNICĂ IOANA ALEXANDRA

AG / U

46

ȘTEFAN IULIA-ELENA

AG / R

47

FLOREA AMALIA-MIHAELA

AG / R

48

RĂDUCU OANA-ELENA

AG / R

 

 

Nr.

Nume si prenume

Judet

49

RADUCU EMMA-MARIA

AG / R

50

FIRFIRICĂ BIANCA-ȘTEFANIA

AG / R

51

PĂTRU ȘTEFANIA-DENISA

AG / R

52

DURDUI DIANA-GEORGIANA

AG / R

53

TOMESCU ALEXANDRU IOAN

SB / U

54

BLEZU MARIA

SB / R

55

LAC ANA FLORENTINA

SB / R

56

FEIER ANDREI

SB / U

57

STROE DANIEL-ALEXANDRU

BZ / U

58

FIRU ALEXANDRU-ȘTEFAN

CS/ U

59

APOSTOL TINA

IL / R

60

NECULA ANDRA CĂTĂLINA

IL / R

61

APOPEI-DUMITRU EMA

NT/ U

62

MOCANU TIBERIU-ALEXANDRU

CS / U

63

BOLDIJAR CRISTIAN-ALIN

SB / U

64

DANCU ANDREI-FILIP

SB / R

65

BĂRAN LUIZA-ANDREEA

DJ / U

66

MIHĂILESCU SERGIU

SB / U

67

BODESCU KOZMA ANA

SB / U

68

MOICEANU ANDREI

AG/ U

69

ISACU TUDOR-MIHAI

SB / U

70

POPA CĂTĂLIN CONSTANTIN

SB / U

71

STOICA TUDOR-IOAN

AG / U

72

MUNTEAN DIANA-ANA

SB / R

73

BRABETE ILIE-ADRIAN

SB / U