logo
Oferta  2017
Informații
Pentru sosire în data de 14 august 2017 transportul Sibiu- Rîul Sadului ( contra cost) vor fi autocare la dispozitie. În cazul în care sunt participanți care vin cu un mijloc propriu de transport direct în tabără vă rog sa comunicati.
Plecarea va fi din fata Gării Sibiu la ora 16.30, unde ne vom si întalni, vă asteptăm începând cu ora 16.00.
Vă rugam să ne comunicați dacă sunt persoane care au un regim special pentru masă.
Se va aduce în original:
·         Adeverință medicală( medic de familie)- apț din punct de vedere medical;
·         Acordul scris al părintilor, în vederea participării la tabară (în cazul minorilor)- original;
·         Declarație pe propria raspundere că participantul nu a mai participat în nici o altă tabără, organizată de Ministerul Tineretului și Sportului, sau de o directie din subordine, în anul 2017.
 
 
Persoană de contact
Ioana Bodea, consilier tineret DJST Sibiu
0740138049
ioanamateiu@ yahoo.com
 

TABEL NOMINAL

CU PUNCTAJELE OBŢINUTE DE APLICANŢII CARE DORESC SĂ PARTICIPE LA TABĂRA NAŢIONALĂ

„JOCUL CA TEATRU” – 14-20 august 2017, CA RÂU SADULUI, JUD. SIBIU

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Judeţ

Urban/Rural

Vârsta

Califi-cativ

  1. 1.

LUNGU MANIU PETRU

SB/r

13

ADMIS

  1. 2.

MARIN CLAUDIA FLORINA

AG/r

14

ADMIS

  1. 3.

MATEI BIANCA ELENA

AG/r

16

ADMIS

  1. 4.

UDREA MIHAELA RALUCA

AG/r

13

ADMIS

  1. 5.

UDREA DELIA IOANA

AG/r

11

ADMIS

  1. 6.

GHIȚĂ ALINA

AG/r

14

ADMIS

  1. 7.

GHIȚĂ MĂDĂLINA GEORGIANA

AG/r

13

ADMIS

  1. 8.

POPESCU ORIANA

AG/r

18

ADMIS

  1. 9.

GHEORGHE ALEXANDRU GEORGE

AG/r

15

ADMIS

  1. 10.

GHEORGHE LAURA MIHAELA

AG/r

14

ADMIS

  1. 11.

NIȚOI GHEORGHIȚĂ ADRIAN

IL/r

17

ADMIS

  1. 12.

APOSTOL TINA

IL/r

18

ADMIS

  1. 13.

NICULAE APOSTOL FLORIAN

IL/r

19

ADMIS

  1. 14.

LAC ANA FLORENTINA

SB/r

16

ADMIS

  1. 15.

SORETE ALEXANDRA ANA-MARIA

AG/r

16

ADMIS

  1. 16.

JUGRAVU SIMONA MARIA IZABELA

GJ/r

19

ADMIS

  1. 17.

STANCU CIPRIAN VALERIU

BZ/r

17

ADMIS

  1. 18.

SPALATELU DENISA ROXANA

CS/u

17

ADMIS

  1. 19.

ULIERU ANDRADA ARINA

OT/u

14

ADMIS

  1. 20.

APOLZAN OANA DIANA

SB/u

18

ADMIS

  1. 21.

BLEZU MARIA

SB/r

12

ADMIS

  1. 22.

BOBOC MARIA ALEXANDRA

AG/u

18

ADMIS

  1. 23.

DEACONESCU ANDREEA MARIA

AG/u

16

ADMIS

  1. 24.

TOMA ANDREI BOGDAN

AG/u

18

ADMIS

  1. 25.

DIACONU RUXANDRA ELENA

AG/u

17

ADMIS

  1. 26.

CIOBOATĂ RODICA GEORGIANA

AG/u

19

ADMIS

  1. 27.

ANDRONACHE IOANA ALEXANDRA

AG/u

18

ADMIS

  1. 28.

ENACHE ANDRADA

BZ/u

16

ADMIS

  1. 29.

STAMA IOANA CĂTĂLINA

DJ/u

18

ADMIS

  1. 30.

BARITZ ANNELISE  ISABELLE

MH/u

15

ADMIS

  1. 31.

PUȘCARU FABIAN NICOLAE

TL/u

12

ADMIS

  1. 32.

RUS ALEXANDRU IOAN

SB/u

17

ADMIS

  1. 33.

DUMINCIUC ALEXANDRU

SB/u

19

ADMIS

  1. 34.

BOLDIJAR CRISTIAN ALIN

SB/u

16

ADMIS

  1. 35.

GHENEA ELENA CLAUDIA

AG/u

19

ADMIS

  1. 36.

BARBU NATALIA MARIA

AG/u

15

ADMIS

  1. 37.

OLTEANU OVIDIU IONUȚ

AG/u

17

ADMIS

  1. 38.

MOICEANU ANDREI

AG/u

16

ADMIS

  1. 39.

OLTEANU IULIA MARIA

CS/u

14

ADMIS

  1. 40.

BĂRĂITARU IOANA ANDREEA

CS/u

16

ADMIS

  1. 41.

PASCU DANIELA MARIA

IL/r

17

ADMIS

  1. 42.

UNGURAȘ MIHAI

SJ/u

12

ADMIS

  1. 43.

MANOLE ALEXIA FLORIANA

TL/u

11

ADMIS

  1. 44.

ANASTASE ALEXANDRA PARASCHIVA

TL/u

12

ADMIS

  1. 45.

MIHAILOV TIBERIU ALEXANDTRU

TL/u

12

ADMIS

  1. 46.

PUȘCARU CRISTINA ALEXANDRA

TL/u

13

ADMIS

  1. 47.

IONESCU DRAGOȘ IONUȚ

AG/u

17

ADMIS

  1. 48.

MOCANU TIBERIU ALEXANDRU

CS/u

16

ADMIS

  1. 49.

KATONA LARISA ANAMARIA

CS/u

16

ADMIS

  1. 50.

ȘERBAN VALENTIN CRISTIAN

IL/u

18

ADMIS

  1. 51.

VLĂDĂRĂU ALEXANDRA

IL/u

16

ADMIS

  1. 52.

SANDU SEBASTIAN MARIAN

IL/r

17

ADMIS

  1. 53.

MITELBRUN ELENA GEORGIANA

MH/U

18

ADMIS

  1. 54.

CONȚ TUDOR

SJ/u

11

ADMIS

  1. 55.

PĂNOIU LUANA MIHAELA

SB/u

13

ADMIS

  1. 56.

GORBAN MIHAELA

SB/u

15

ADMIS

  1. 57.

DINESCU IOANA

SB/u

18

ADMIS

  1. 58.

COMȘEA MEDEEA MARIA

SB/u

17

ADMIS

  1. 59.

GAL CARLA MIHAELA

SB/u

18

ADMIS

  1. 60.

POPA ADELINA

Sb/U

19

ADMIS

  1. 61.

POPA CATALIN

Sb/U

16

ADMIS

  1. 62.

TĂNASE ALEXANDRA

B/u

18

ADMIS

  1. 63.

GHINEA ALEXIA CLAUDIA

B/u

16

ADMIS

  1. 64.

MĂNESCU ANCA SIMINA

CS/u

17

ADMIS

  1. 65.

MARIN ANDREEA

DJ/u

17

ADMIS

  1. 66.

BABONEA MATEI

TL/u

11

ADMIS

  1. 67.

CRISTEA KARLA ARIANA

SB/u

16

ADMIS

  1. 68.

SOPA ANA MARIA

SB/u

16

ADMIS

  1. 69.

SICOE ISABELA CARINA

AB/u

16

ADMIS

  1. 70.

FIRU ALEXANDRU ȘTEFAN

CS/u

17

ADMIS

  1. 71.

BARAN LUIZA ANDREEA

DJ/u

17

ADMIS

  1. 72.

STAMA TUDOR ANDREI

DJ/u

13

ADMIS

  1. 73.

ILIE MARIAN COSMIN

OT/u

17

ADMIS

  1. 74.

ILIE MARIA DENISA

OT/u

17

ADMIS

  1. 75.

ACCELEANU RAREȘ VALENTIN

TL/u

15

ADMIS

  1. 76.

GHERGHIȘAN ANDREEA CRISTINA

TL/u

11

ADMIS

  1. 77.

ULRIH MARIA VIVIANA

TL/u

11

ADMIS

  1. 78.

SÎRMA ANDREEA CRISTINA

TL/u

13

ADMIS

  1. 79.

CASIAN GEORGE ALEXANDRU

TL/u

15

ADMIS

  1. 80.

COTOARA RALUCA PETRONELA

SB/r

13

ADMIS

  1. 81.

ILCUȘIU ALEXANDRA

SB/r

14

ADMIS

  1. 82.

SICOE EDUARD CRISTIAN

AB/u

12

ADMIS

  1. 83.

BĂRĂITARU IULIA DĂNUȚA

OT/u

14

ADMIS

  1. 84.

GLOSIC ȘTEFAN ALEXANDRU

CS/u

16

ADMIS

  1. 85.

DÎRPEȘ DARIUS

MH/u

15

ADMIS

  1. 86.

COJOCARU DARIA GEORGIANA

OT/u

13

ADMIS

  1. 87.

DEACONU MARIAN CASIAN

AG/r

11

ADMIS

  1. 88.

STĂNICĂ IOANA ALEXANDRA

AG/r

12

ADMIS

  1. 89.

RĂDUCU SEBASTIAN IONUȚ

AG/r

11

ADMIS

  1. 90.

RĂDUCU BIANCA ELENA

AG/r

12

ADMIS

Tineret

Centrul de Tineret Sibiu

Centrul de Tineret Sibiu

Centrul de Tineret Sibiu - "AICI" Animatie, Interculturalitate, Comunicare, Impreuna   Ideea de participare comunitara  a capatat dupa intrarea României in Uniunea Europeana... Read more

Sport

Metodologia de finantare a proiectelor sportive

Metodologia de finantare a…

Procedura de acordare a finantarii este cea reglementata de  Legea nr. 350 din 2 decembrie 2005 privind regimul finantarilor nerambursabile din fonduri publice alocate pentru activitati nonprofit de interes general si a Ordinului... Read more

Tabere

Centrul de Agrement Riu Sadului

Centrul de Agrement Riu Sadulu…

Centrul de Agrement pentru Tineret RAU SADULUI Centrul este situat la ieşirea din comuna Râul Sadului spre Gâtul Berbecului, pe malul râului cu acelaşi nume, între doi masivi muntoşi Cindrel şi Lotru. Capacitate de cazare: centrul... Read more

Ultimele evenimente

  • 1
  • 2
Zilele Sportive Rașinari 2017

Zilele Sportive Rașinari 2017

Marți, 17 octombrie 2017 începand cu orele 09.00 la Rășinari se va da startul unei noi editii, a VIII-a, a acțiunii “ Zilele Sportive Rașinari 2017”. În cadrul proiectului vom organiza competiții de: baschet, fotbal,...

Raport final cu rezultatele selecției aplicanților din județ…

Raport final cu rezultatele selecției aplicanților din județul Sibiu în cadrul proiectului Program Național de Formare- competențe antreprenoriale     Întocmit astazi 09 octombrie 2017,  cu ocazia întrunirii comisiei de selecție a aplicanților pentru...

Curs acreditat de educație complementară în domeniul compete…

ANUNȚ DE PARTICIPARE           Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu, organizează,în cadrul proiectului “Program național de formare“, activitatea de selecție a 25 de tineri , pentru a participa , în...

Programul Național de Formare- curs acreditat de competențe …

DJST Sibiu vă comunică că a fost aprobată prelungirea perioadei de înscriere a aplicanților pentru Programul Național de Formare- curs acreditat de competențe antreprenoriale gratuit.Pentru cei care doresc să se...

Salonul National de Inventica si Creatie Stiintifica pentru Tineret 2017

Salonul National de Inventica si Creatie Stiintifica pentru …

SALONUL NAŢIONAL DE INVENTICĂ ŞI CREAŢIE ŞTIINŢIFICĂ PENTRU TINERET 2017 Pentru inscriere se acceseaza https://goo.gl/forms/1y30rx5OXHpRc5CE2

potaltfel

potaltfel

 {mp4}potaltfel2{/mp4}

ANUNȚ DE PARTICIPARE

ANUNȚ DE PARTICIPARE           Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu, organizează,în cadrul proiectului “Program național de formare“ în luna septembrie , activitatea de selecție a 25 de tineri , pentru...

TABEL NOMINAL CU SELECȚIA PARTICIPANȚILOR LA TABĂRA NAŢIONAL…

Informații Pentru sosire în data de 14 august 2017 transportul Sibiu- Rîul Sadului ( contra cost) vor fi autocare la dispozitie. În cazul în care sunt participanți care vin cu un...

TABEL NOMINAL CU PUNCTAJELE OBŢINUTE DE APLICANŢII LA TABĂRA…

TABEL NOMINAL CU PUNCTAJELE OBŢINUTE DE APLICANŢII CARE DORESC SĂ PARTICIPE LA TABĂRA NAŢIONALĂ „JOCUL CA TEATRU” – 14-20 august 2017, CA RÂU SADULUI, JUD. SIBIU   In cazul in care dintre...

Rezultate finale Concurs Local de Proiecte de Tineret 2017

Rezultate finale Concurs Local de Proiecte de Tineret 2017

Rezultate finale Concurs Local de Proiecte de Tineret 2017

LIBER SĂ PARTICIPI

Anunț Direcția Județeană pentru Sport  si Tineret Sibiu organizează în perioada  21-24 iulie 2017 în Centrul de Agrement Ocna Sibiului cursul de formare LIBER SĂ PARTICIPI Proiectul este finanțat în cadrul Program MTS:...

Rezultate punctaj CLPT 2017 DJST SIBIU

Rezultate punctaj CLPT 2017 DJST SIBIU

  Art. 15. Contestații (1) Rezultatele concursurilor naționale si locale pot fi contestate în termen de 3 zile lucrătoare de la data afișării. (2) Contestațiile se depun fie la sediul  MTS (Registratură) din București,...

Concurs pentru ocuparea posturilor contractuale vacante

ANUNT   Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Sibiu cu sediul in Sibiu str.Dorului nr.20 apt.16 et.1 jud.Sibiu organizeaza in conformitate cu prevederile Legii 53/2003 si H.G.286/2011, in perioada 17 iulie 2017...

Raportul final al etapei de verificare administrativă și a eligibilității - CLPT 2017, jud. Sibiu

Raportul final al etapei de verificare administrativă și a e…

Raportul final al etapei de verificare administrativă și a eligibilității CLPT 2017, jud. Sibiu  

Inscrieri Tabara Nationala Jocul ca Teatru

  ANUNȚ   Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu organizează în perioada 14-20 august 2017, Tabăra Naţională Jocul ca Teatru - editia a  VI- a, ce se va desfășura în Centrul de...

Concurs pentru ocuparea postului vacant de consilier clasa I…

ANUNT Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Sibiu cu sediul in Sibiu str.Dorului nr.20 apt.16 et.1 jud.Sibiu organizeaza in conformitate cu prevederile Legii 188/1999 si H.G.611/2008, in perioada 12 iunie 2017...

Concursul local de proiecte de tineret 2017

ANUNŢ   Ministerul Tineretului şi Sportului (MTS) organizează în perioada 15 mai - 07 iulie 2017, prin Direcția Județeană pentru Sport și Tineret (DJST) SIBIU , Concursul local de proiecte de tineret...

Zilele Sportive Rașinari 2016

Zilele Sportive Rașinari 2016

Vineri, 11.11.2016 începand cu orele 10.00 la Rășinari va avea loc o nouă editie, a VII-a, a acțiunii “ Zilele Sportive Rașinari 2016”.   În cadrul proiectului vom organiza competiții de: baschet,...

GALA TINERETULUI SIBIAN - 2016

Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu organizează o nouă ediție  a GALEI TINERETULUI SIBIAN- 2016   Evenimentul se va desfăşura în data de miercuri 07 decembrie 2016 începând cu orele 17.00, Teatrul pentru Copii şi Tineret...

Gala Tineretului in Romania

Gala Tineretului din România Ministerul Tineretului și Sportului anunță cea de-a treia ediție a Galei Tineretului din România care se va desfășura în data de 13 noiembrie la Timișoara, în Capitala...

Concurs ocupare post administrator si paznic CAT Ocna Sibiul…

ANUNT   Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu cu sediul în Sibiu str.Dorului nr.20 apt.16 et.1 jud.Sibiu organizează în conformitate cu prevederile Legii 53/2003 și H.G.286/2011 în perioada 24 – 26...

Concurs pentru ocuparea funcției publice de consilier I asis…

        A N U N Ț   Direcția Județeana pentru Sport si Tineret Sibiu cu sediul în Sibiu str.Dorului nr.20 apt.16 et.1 jud.Sibiu organizează în conformitate cu prevederile Legii 188/1999...

SELECTIE PARTICIPANTI ADMISI TABARA NATIONALA „JOCUL CA TEAT…

SELECTIE PARTICIPANTI ADMISI TABARA NATIONALA „JOCUL CA TEATRU” - Editia a V-a, 2016   Nr. Nume si prenume Judet Vârsta   ALBU NICOL MIHAELA AB 13   CEUCA ANA-MARIA AB 13   UNGUREANU OANA-MARIA AB 12   BADOI ADRIANA IONELA AG 13   DAVID IOANA CRISTINA AG 13   DINCA GEORGIANA-IULIANA AG 12   DUTULESCU MARIA-ALEXANDRA AG 12   FLOREA AMALIA-MIHAELA AG 13   MARINITA ALEXANDRA-ANAMARIA AG 14   MERCAN FLORINA ROBERTA AG 14   POPESCU ORIANA-MARIA AG 17   SOARE...

Raport rezultate CLP 2016 dupa contestatii

Raport rezultate Concurs Local de Proiecte de Tineret 2016 organizat de MTS prin DJST Sibiu. Etapa de evaluare pe baza de punctaj - dupa contestatii. descarca aici