logo
  • vtem skitter

    GALA TINERETULUI SIBIAN - 2017

      Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu&nbs nizează o nouă ediție   LEI TINERETULUI SIBIAN- 2017    imentul se va desfăşura î…

Oferta  2018

TABEL NOMINAL

CU PUNCTAJELE OBŢINUTE DE APLICANŢII CARE DORESC SĂ PARTICIPE LA TABĂRA NAŢIONALĂ „JOCUL CA TEATRU” – 14-20 august 2017,

CA RÂU SADULUI, JUD. SIBIU

 

In cazul in care dintre cei admisi nu pot participa va rugam sa ne comunicati, pe mail, pina luni 7 august

 

 

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

Judeţ

Urban/Rural

Vârsta

Calificativ

  1. 1.

LUNGU MANIU PETRU

SB/r

13

ADMIS

  1. 2.

MUNTEAN DIANA ANA

SB/r

13

ADMIS

  1. 3.

MARIN CLAUDIA FLORINA

AG/r

14

ADMIS

  1. 4.

MATEI BIANCA ELENA

AG/r

16

ADMIS

  1. 5.

UDREA MIHAELA RALUCA

AG/r

13

ADMIS

  1. 6.

UDREA DELIA IOANA

AG/r

11

ADMIS

  1. 7.

GHIȚĂ ALINA

AG/r

14

ADMIS

  1. 8.

GHIȚĂ MĂDĂLINA GEORGIANA

AG/r

13

ADMIS

  1. 9.

POPESCU ORIANA

AG/r

18

ADMIS

  1. 10.

GHEORGHE ALEXANDRU GEORGE

AG/r

15

ADMIS

  1. 11.

GHEORGHE LAURA MIHAELA

AG/r

14

ADMIS

  1. 12.

NIȚOI GHEORGHIȚĂ ADRIAN

IL/r

17

ADMIS

  1. 13.

APOSTOL TINA

IL/r

18

ADMIS

  1. 14.

NICULAE APOSTOL FLORIAN

IL/r

19

ADMIS

  1. 15.

LAC ANA FLORENTINA

SB/r

16

ADMIS

  1. 16.

SORETE ALEXANDRA ANA-MARIA

AG/r

16

ADMIS

  1. 17.

JUGRAVU SIMONA MARIA IZABELA

GJ/r

19

ADMIS

  1. 18.

STANCU CIPRIAN VALERIU

BZ/r

17

ADMIS

  1. 19.

SPALATELU DENISA ROXANA

CS/u

17

ADMIS

  1. 20.

ULIERU ANDRADA ARINA

OT/u

14

ADMIS

  1. 21.

APOLZAN OANA DIANA

SB/u

18

ADMIS

  1. 22.

MUNTEAN IOANA MARIA

SB/r

15

ADMIS

  1. 23.

BOBOC MARIA ALEXANDRA

AG/u

18

ADMIS

  1. 24.

DEACONESCU ANDREEA MARIA

AG/u

16

ADMIS

  1. 25.

TOMA ANDREI BOGDAN

AG/u

18

ADMIS

  1. 26.

DIACONU RUXANDRA ELENA

AG/u

17

ADMIS

  1. 27.

CIOBOATĂ RODICA GEORGIANA

AG/u

19

ADMIS

  1. 28.

ANDRONACHE IOANA ALEXANDRA

AG/u

18

ADMIS

  1. 29.

ENACHE ANDRADA

BZ/u

16

ADMIS

  1. 30.

STAMA IOANA CĂTĂLINA

DJ/u

18

ADMIS

  1. 31.

BARITZ ANNELISE  ISABELLE

MH/u

15

ADMIS

  1. 32.

PUȘCARU FABIAN NICOLAE

TL/u

12

ADMIS

  1. 33.

RUS ALEXANDRU IOAN

SB/u

17

ADMIS

  1. 34.

DUMINCIUC ALEXANDRU

SB/u

19

ADMIS

  1. 35.

BOLDIJAR CRISTIAN ALIN

SB/u

16

ADMIS

  1. 36.

GHENEA ELENA CLAUDIA

AG/u

19

ADMIS

  1. 37.

BARBU NATALIA MARIA

AG/u

15

ADMIS

  1. 38.

OLTEANU OVIDIU IONUȚ

AG/u

17

ADMIS

  1. 39.

MOICEANU ANDREI

AG/u

16

ADMIS

  1. 40.

OLTEANU IULIA MARIA

CS/u

14

ADMIS

  1. 41.

BĂRĂITARU IOANA ANDREEA

CS/u

16

ADMIS

  1. 42.

PASCU DANIELA MARIA

IL/r

17

ADMIS

  1. 43.

UNGURAȘ MIHAI

SJ/u

12

ADMIS

  1. 44.

MANOLE ALEXIA FLORIANA

TL/u

11

ADMIS

  1. 45.

ANASTASE ALEXANDRA PARASCHIVA

TL/u

12

ADMIS

  1. 46.

MIHAILOV TIBERIU ALEXANDTRU

TL/u

12

ADMIS

  1. 47.

PUȘCARU CRISTINA ALEXANDRA

TL/u

13

ADMIS

  1. 48.

IONESCU DRAGOȘ IONUȚ

AG/u

17

ADMIS

  1. 49.

MOCANU TIBERIU ALEXANDRU

CS/u

16

ADMIS

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

Judeţ

Urban/Rural

Vârsta

Calificativ

  1. 50.

KATONA LARISA ANAMARIA

CS/u

16

ADMIS

  1. 51.

ȘERBAN VALENTIN CRISTIAN

IL/u

18

ADMIS

  1. 52.

VLĂDĂRĂU ALEXANDRA

IL/u

16

ADMIS

  1. 53.

SANDU SEBASTIAN MARIAN

IL/r

17

ADMIS

  1. 54.

MITELBRUN ELENA GEORGIANA

MH/U

18

ADMIS

  1. 55.

CONȚ TUDOR

SJ/u

11

ADMIS

  1. 56.

PĂNOIU LUANA MIHAELA

SB/u

13

ADMIS

  1. 57.

GORBAN MIHAELA

SB/u

15

ADMIS

  1. 58.

DINESCU IOANA

SB/u

18

ADMIS

  1. 59.

COMȘEA MEDEEA MARIA

SB/u

17

ADMIS

  1. 60.

GAL CARLA MIHAELA

SB/u

18

ADMIS

  1. 61.

POPA ADELINA

Sb/U

19

ADMIS

  1. 62.

POPA CATALIN

Sb/U

16

ADMIS

  1. 63.

TĂNASE ALEXANDRA

B/u

18

ADMIS

  1. 64.

GHINEA ALEXIA CLAUDIA

B/u

16

ADMIS

  1. 65.

MĂNESCU ANCA SIMINA

CS/u

17

ADMIS

  1. 66.

MARIN ANDREEA

DJ/u

17

ADMIS

  1. 67.

BABONEA MATEI

TL/u

11

ADMIS

  1. 68.

CRISTEA KARLA ARIANA

SB/u

16

ADMIS

  1. 69.

SOPA ANA MARIA

SB/u

16

ADMIS

  1. 70.

SICOE ISABELA CARINA

AB/u

16

ADMIS

  1. 71.

FIRU ALEXANDRU ȘTEFAN

CS/u

17

ADMIS

  1. 72.

BARAN LUIZA ANDREEA

DJ/u

17

ADMIS

  1. 73.

STAMA TUDOR ANDREI

DJ/u

13

ADMIS

  1. 74.

ILIE MARIAN COSMIN

OT/u

17

ADMIS

  1. 75.

ILIE MARIA DENISA

OT/u

17

ADMIS

  1. 76.

ACCELEANU RAREȘ VALENTIN

TL/u

15

ADMIS

  1. 77.

GHERGHIȘAN ANDREEA CRISTINA

TL/u

11

ADMIS

  1. 78.

ULRIH MARIA VIVIANA

TL/u

11

ADMIS

  1. 79.

SÎRMA ANDREEA CRISTINA

TL/u

13

ADMIS

  1. 80.

CASIAN GEORGE ALEXANDRU

TL/u

15

ADMIS

  1. 81.

COTOARA RALUCA PETRONELA

SB/r

13

ADMIS

  1. 82.

ILCUȘIU ALEXANDRA

SB/r

14

ADMIS

  1. 83.

SICOE EDUARD CRISTIAN

AB/u

12

ADMIS

  1. 84.

BĂRĂITARU IULIA DĂNUȚA

OT/u

14

ADMIS

  1. 85.

GLOSIC ȘTEFAN ALEXANDRU

CS/u

16

ADMIS

  1. 86.

DÎRPEȘ DARIUS

MH/u

15

ADMIS

  1. 87.

COJOCARU DARIA GEORGIANA

OT/u

13

ADMIS

  1. 88.

DEACONU MARIAN CASIAN

AG/r

11

ADMIS

  1. 89.

STĂNICĂ IOANA ALEXANDRA

AG/r

12

ADMIS

  1. 90.

RĂDUCU SEBASTIAN IONUȚ

AG/r

11

ADMIS

  1. 91.

RĂDUCU BIANCA ELENA

AG/r

12

REZERVA

  1. 92.

ILIESCU IOANA CĂTĂLINA

AG/r

10

REZERVA

  1. 93.

BĂNCILĂ CONSTANTIN CĂTĂLIN

AG/r

10

REZERVA

  1. 94.

DRĂGUȘIN VASILE IULIAN

AG/r

11

REZERVA

  1. 95.

STAN ELENA IULIANA

AG/r

10

REZERVA

  1. 96.

DUMITRESCU NICOLLE ALEXANDRA

AG/u

13

REZERVA

  1. 97.

ȘERBAN RĂZVAN NARCIS

VS/u

18

REZERVA

  1. 98.

LEPȘA EDUARD MIHAI

VS/u

17

REZERVA

  1. 99.

VASILESCU CRISTINA MIHAELA

AG/u

14

REZERVA

  1. 100.

BLĂNARU MARICEL COSMIN

VS/u

17

REZERVA

 

Tineret

Centrul de Tineret Sibiu

Centrul de Tineret Sibiu

Centrul de Tineret Sibiu - "AICI" Animatie, Interculturalitate, Comunicare, Impreuna   Ideea de participare comunitara  a capatat dupa intrarea României in Uniunea Europeana... Read more

Sport

Metodologia de finantare a proiectelor sportive

Metodologia de finantare a…

  Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu repetă procedura de selecție de proiecte sportive pe anul 2018 în perioada 02 - 31.08.2018 conform prevederilor Art. 14 alin. 2 din Legii 350/2005.   Concursurile de proiecte sportive se desfășoară în... Read more

Tabere

Centrul de Agrement Riu Sadului

Centrul de Agrement Riu Sadulu…

Centrul de Agrement pentru Tineret RAU SADULUI Centrul este situat la ieşirea din comuna Râul Sadului spre Gâtul Berbecului, pe malul râului cu acelaşi nume, între doi masivi muntoşi Cindrel şi Lotru. Capacitate de cazare: centrul... Read more

Ultimele evenimente

  • 1
  • 2
Gala Tineretului Sibian 2018

Gala Tineretului Sibian 2018

Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu vă așteaptă marți, 04 decembrie, de la ora 17, la Teatrul pentru Copii și Tineret GONG din Sibiu la o nouă ediție a Galei Tineretului Sibian....

GALA TINERETULUI DIN ROMÂNIA

Ministerul Tineretului și Sportului organizează în data de 10 noiembrie 2018, la Baia Mare, Gala Tineretului din România, eveniment aflat la a cincea ediție. Inițiată și organizată de Ministerul Tineretului și...

REZULTATE LA PROBA SCRISĂ a concursului pentru ocuparea pos…

  Nr. crt. Numele și prenumele Punctajul acordat Admis/Respins 1. LEȘAN RAMONA MARIA 66,00 puncte ADMIS 2. MARCU VALERICA-RALUCA 73,66 puncte ADMIS 3. RĂDUICĂ ANA-MARIA 67,33 puncte ADMIS 4. SĂRARU AURORA 85,33 puncte ADMIS 5. TUDORI GEANINA-FLAVIA 41,00 puncte RESPINS           Interviul va avea loc în data de 28.09.2018 ora 10,00 la sediul Direcției Județene...

BAREM DE CORECTARE A LUCRĂRILOR SCRISE LA CONCURSUL PENTRU …

  VARIANTA I   1. Care sunt atribuțiile direcțiilor județene pentru sport și tineret, în domeniile sportului și tineretului, în conformitate cu HG 776/2010? ( 16 puncte) BAREM CORECTARE Art. 2 din H.G. nr. 776/2010 -...

Lista candidati admisi pentru ocuparea postului vacant de c…

LISTA cuprinzând candidații admiși să participe la concursul organizat de DJST Sibiu în perioada 24 – 27.09.2018 pentru ocuparea postului vacant de consilier I superior din cadrul compartimentului contabilitate – salarii- resurse umanei       Nr....

REZULTATE PROCEDURA DE SELECTIE PROIECTE SPORTIVE 2018

In urma efectuarii procedurii de selectie a proiectelor depuse de structurile sportive de drept privat privind finantarea din venituri proprii ale Ministerul Tineretului si Sportului prin Directiile Judetene pentru Sport...

Concurs pentru ocuparea funcției publice de consilier clasa …

Direcția Județenă pentru Sport și Tineret Sibiu din Sibiu, str. Dorului nr. 20, corp B, etaj 1, ap. 16, organizează, în conformitate cu prevederile Legii nr. 188/1999 și Hotărârea nr....

Concursul de proiecte sportive pe anul 2018

Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu repetă procedura de selecție de proiecte sportive pe anul 2018 în perioada 02 - 31.08.2018 conform prevederilor Art. 14 alin. 2 din...

ŞCOALA DE VARĂ 2018

ŞCOALA DE VARĂ 2018 Ai între 18 şi 35 de ani şi doreşti să te implicit în viaţa comunităţii? Îşi doreşti să te dezvolţi personal? Participă la ŞCOALA DE...

Anunț pentru Concursul proiecte sportive pe anul 2018

DJST Sibiu organizează în perioada, Detalii suplimentare referitoare la concurs, inclusiv metodologia, se pot obţine de pe site-ul DJST Sibiu ( www.tineretsibiu.ro) sau de la adresa de e-mail djtsibiu@yahoo.com, Anunțul...

Tabăra Naţională Jocul ca Teatru - editia a VII-a

Tabăra Naţională Jocul ca Teatru - editia a VII-a

Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu organizează în perioada 13-19 august 2018, Tabăra Naţională Jocul ca Teatru - editia a VII-a, Tabăra naţionala de comunicare și teatru pentru tineret...

Ziua Tineretului - Rasinari

Ziua Tineretului - Rasinari

Vă facem cunoscut că data de 06 mai 2018, duminica este destinata activitatilor care marcheaza « Ziua Națională a Tineretului». Acțiunea va avea loc în în Rășinari, jud. Sibiu, începând...

Concursul naţional de proiecte de tineret 2018

Ministerul Tineretului şi Sportului– MTS organizează în perioada 29.03- 05.11.2018, Concursul naţional de proiecte de tineret 2018. Detalii se pot obține de pe site- ul MTS Ministerul Tineretului si Sportului acccesând link- ul http://mts.ro/evenimente/anunt-concurs-national-de-proiecte-de-tineret-29-03-05-11-2018/

Anunț pentru Concursul local de proiecte de tineret 2018

Anunț pentru Concursul local de proiecte de tineret 2018

Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu organizează în perioada 02.04- 05.11.2018, Concursul local de proiecte de tineret 2018. Pentru Concursul local de proiecte de tineret 2018, tema este Stimularea participării...

Programul ”Campionii României în școală, liceu și universitate”

Programul ”Campionii României în școală, liceu și universita…

Ministerul Tineretului si Sportului a lansat vineri, 24 noiembrie 2017, Programul național ”Campionii României în școală, liceu și universitate” în prezența mai multor campioni olimpici, mondiali și europeni, sportivi de...

Cursuri de Instructor Sportiv si Preparator Sportiv

Centrul Român de Studii Sportiv-Educaţionale are o vastă experienţă de 6 ani în care am desfăşurat cursuri de specializare pentru Preparator Sportiv şi Instructor Sportiv, fiind primul centru care a...

Invitaţie eveniment

Invitaţie eveniment     Avem deosebita onoare să vă invităm la sesiunea de dezbateri „ Tinerii și Comunitatea” care va avea loc Joi, 16 noiembrie 2017, începând cu ora 14.30, în sediul Centrului de Tineret Sibiu, Str....

Zilele Centrului de Tineret Sibiu, ediția a VI-a 2017

Zilele Centrului de Tineret Sibiu, ediția a VI-a 2017

  Zilele Centrului de Tineret Sibiu, ediția a VI-a 2017   A.I.C.I.- Animație, Interculturalitate, Comunicare, Împreuna 16- 18 noiembrie 2017 Str. Nicolae Teclu, Nr. 41 ( etaj) Joi, 16 noiembrie 2017 Ora 14.30- Dezbatere cu tema „...

Lansarea Galei Tineretului din România

Lansarea Galei Tineretului din România Ministerul Tineretului și Sportului anunță organizarea Galei Tineretului din România care se va desfășura în data de 11 noiembrie 2017, la Bacău. Gala Tineretului din România, ajunsă...

Zilele Sportive Rașinari 2017

Zilele Sportive Rașinari 2017

Marți, 17 octombrie 2017 începand cu orele 09.00 la Rășinari se va da startul unei noi editii, a VIII-a, a acțiunii “ Zilele Sportive Rașinari 2017”. În cadrul proiectului vom organiza competiții de: baschet, fotbal,...

Raport final cu rezultatele selecției aplicanților din județ…

Raport final cu rezultatele selecției aplicanților din județul Sibiu în cadrul proiectului Program Național de Formare- competențe antreprenoriale     Întocmit astazi 09 octombrie 2017,  cu ocazia întrunirii comisiei de selecție a aplicanților pentru...

Curs acreditat de educație complementară în domeniul compete…

ANUNȚ DE PARTICIPARE           Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Sibiu, organizează,în cadrul proiectului “Program național de formare“, activitatea de selecție a 25 de tineri , pentru a participa , în...

Programul Național de Formare- curs acreditat de competențe …

DJST Sibiu vă comunică că a fost aprobată prelungirea perioadei de înscriere a aplicanților pentru Programul Național de Formare- curs acreditat de competențe antreprenoriale gratuit.Pentru cei care doresc să se...

Salonul National de Inventica si Creatie Stiintifica pentru Tineret 2017

Salonul National de Inventica si Creatie Stiintifica pentru …

SALONUL NAŢIONAL DE INVENTICĂ ŞI CREAŢIE ŞTIINŢIFICĂ PENTRU TINERET 2017 Pentru inscriere se acceseaza https://goo.gl/forms/1y30rx5OXHpRc5CE2

potaltfel

potaltfel

 {mp4}potaltfel2{/mp4}